„FIXUS Mobilis“ ieško meistro!

Galioja iki

2023-02-16

Kas yra „FIXUS Mobilis“?

„FIXUS Mobilis“ yra kultūros paveldo objektų prevencinės priežiūros sistema, stiprinanti objektų valdytojų sąmoningumą ir prevencinės priežiūros įgūdžius.

Koks darbo pobūdis?

Atrinktų nekilnojamojo kultūros paveldo objektų tyrimai (esamos būklės įvertinimas) ir nedidelės apimties priežiūros darbai. Darbas paveldo objektuose, aukštyje (namų, bažnyčių stogai), visoje Lietuvoje, administracinės patalpos – Vilniuje, Smolensko g. 15A.

Kokio specialisto ieškoma?

Meistro, kuriam nebaisu: bent 2-3 dienas per savaitę važiuoti į įvairius Lietuvos regionus, lipti ant stogų ir stebėti gražiausias vietoves tvarkant paveldo statinius, padėti žmonėms prižiūrėti paveldą, atlikti smulkius tvarkybos darbus, tyrimus, teikti išsamias, bet trumpas ir aiškias rekomendacijas. Noras padėti paveldui ir jo naudotojams, gebėjimas dirbti komandoje ir nuolatinis tobulėjimas – būtinybė.

Siūlomas atlyginimas

Pareiginės algos koeficientas 8.9 BMA (nuo 2023 m. sausio 1 d. 1 BMA = 186 eurai neatskaičius mokesčių) su galimybe nustatyti papildomą kintamąją dalį.

Darbo pradžia – 2023 m. vasario mėn.

Atrankos procesas

CV ir labai trumpą motyvacinį laišką siųskite el. paštu [email protected] iki 2023 m. vasario 1 d.  Laiško temoje nurodykite: „Prevencinės priežiūros specialistas – meistras“. Laiške pakomentuokite, kodėl susidomėjote „FIXUS Mobilis“ ir kuo Jūsų asmeninės savybės ir patirtis bus naudinga.

Jei turite klausimų dėl darbo pozicijos, kreipkitės el. paštu [email protected] arba tel. 8 664 56836.