Ieškomi tiekėjai tvarkybos darbų projektui parengti

Data

2022 08 08

Įvertinimas
0

Kultūros infrastruktūros centras (KIC) ieško tiekėjų tvarkybos darbų projektui parengti.

Objektas, kuriam šios paslaugos perkamos:

  • Kauno meno mokyklos statinių ir Kauno tvirtovės 9-tosios baterijos liekanų komplekso sarginės (u. k. KVR 25777), esančios A. Mackevičiaus g. 27A, Kaune, tyrimų ir tvarkybos (konservavimo, restauravimo, remonto ir avarijos grėsmės pašalinimo – apsaugos techninių priemonių įrengimo) darbų projekto parengimo ir projekto sprendinių įgyvendinimo priežiūros paslaugos.

Pasiūlymų pateikimo terminas – rugpjūčio 29 d. Bendra pirkimo vertė – 21 409,59 eurų be PVM. Visa informacija apie pirkimą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2022-690645.

Teikdamas pasiūlymą tiekėjas turės pateikti dokumentus, įrodančius projekto vadovo kvalifikaciją. Dėl kitų  specialistų tokių dokumentų nereikės pateikti, tačiau tiekėjas turės užtikrinti, kad tyrimus ir projektavimo darbus atliks reikiamą kvalifikaciją turintys specialistai.

Atkreipiame dėmesį, kad už darbus bus atsiskaitoma etapais: už atliktus apmatavimus ir tyrimus; už suderintus projektinius pasiūlymus (jei šie darbai numatyti); už ekspertizių organizavimui pateiktą projektą; gavus leidimą atlikti tvarkybos darbus. 

Išsamesnės informacijos apie objektą galima kreiptis į:

  • KIC projektavimo priežiūros projektavimo vadovę Eleną Kazlauskaitę, tel. 8 618 12168, el. paštas [email protected]

 

KIC nuotraukos