Pasiskiepijo visi KIC darbuotojai!

Data

2021 07 26

Įvertinimas
1
Gydytojas.jpeg

Statistikos departamentui paskelbus Lietuvos įmonių darbuotojų imunizacijos rezultatus, šiandien paaiškėjo malonus faktas – jau pasiskiepijo visi Kultūros infrastruktūros centro (KIC) darbuotojai.

Praėjusį penktadienį džiaugėmės, kad esame vieni iš lyderių Lietuvoje pagal darbuotojų imunizaciją – nuo Covid-19 buvo pasiskiepiję net 99 proc. mūsų darbuotojų. Tokius duomenis tada skelbė Statistikos departamentas. Tarp biudžetinių įstaigų KIC – absoliutus lyderis!

Šiandien, liepos 26 d., statistika dar pasikoregavo – paaiškėjo, kad jau pasiskiepijo VISI KIC darbuotojai!

„Džiaugiamės, kad mūsų kolegos tokie sąmoningi ir atsakingi, rūpinasi savo ir aplinkinių sveikata. Jei visi Lietuvos gyventojai būtų tokie, dar vienas karantinas mums negrėstų“, - sako KIC direktorius Šarūnas Šoblinskas.

Tokia situacija ypač maloni matant, kad vėl daugėja sergančiųjų koronavirusu skaičius ir matant informaciją, kad praktiškai visi, patekę į ligoninę ar nuo šios ligos mirę asmenys buvo nepasiskiepiję

Visus duomenis galite rasti: https://open-data-ls-osp-sdg.hub.arcgis.com/datasets/db8480e783ed46538ba51fc9b380c809_0/explore

 

Sammy Williams (Unsplash) nuotr.